Centrála

W H P TECHNIK s.r.o.

WHP TECHNIK je členem skupiny WHP zahrnující jednotlivé národní společnosti pracující v zemích střední a východní Evropy. Skupina WHP pokrývá trhy České republiky, Rakouska, Maďarska, Slovinska a Chorvatska.

Činnost firmy je soustředěna na technickou podporu, poradenství, prodej a servis výrobků v oblasti identifikačních systémů s využitím čárových kódů a paměťových čipů, dodávek měřicí techniky a automatizačních prvků.

WHP TECHNIK zastupuje společnosti Datalogic AB, Opticon Sensors Europe BV a A Bancolini Symbol S.p.A v oblasti datových terminálů a snímačů čárových kódů, Citizen Systems Europe pro sortiment tiskáren čárového kódu, TEKLYNX International v dodávkách speciálního software pro čárové kódy a Wäsch Etiketten GmbH a SONY Chemicals v oblasti spotřebního materiálu – etiket a termotransferových pásek. Nabídku doplňují průmyslové tiskárny a aplikátory Markpoint.

V sortimentu měřicí techniky WHP TECHNIK zastupuje holandskou firmu Schut Geometrical Metrology (SGM). Nabídka je doplněna o švýcarská měřidla firmy TESA, měřidla Mitutoyo, Leica, Peak a produkty Renishaw.
Oblast automatizačních prvků reprezentují tachodynama značky RADIO–ENERGIE společnosti PRECILEC, rotační snímače švédské firmy Leine & Linde AB a světelné bariéry a dálková ovládání JAY électronique.

Sídlo společnosti WHP TECHNIK je umístěno v Brně. Zázemí tvoří tým prodejců a techniků schopných poskytnout zákazníkům kompletní služby od odborných konzultací až po instalaci zařízení, školení obsluhy a spolehlivou servisní podporu.
Web:
http://www.whp.cz
Adresa:
Kroftova 2619/45
616 00 Brno - Žabovřesky
Jihomoravský kraj
Fax:
+420 541 243 897
E-mail:

Fakturační údaje:

W H P TECHNIK s.r.o.

Kroftova 2619/45
616 00 Brno

IČO: 60717971
DIČ: CZ60717971

Rok založení: 1994

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: