stylová pánská móda a zakázkové krejčovství Brno

pánské obleky a saka MAHDALL & LENSKÁ – největší výběr obleků a pánské módy v Brně

UNIKÁTNÍ VÝBĚR OBLEKŮ & PÁNSKÝCH SAK - PÁNSKÁ MANAŽERSKÁ & FIREMNÍ MÓDA - SVATEBNÍ A SPOLEČENSKÁ MÓDA - SOFT CASUAL & VOLNOČASOVÁ MÓDA – KOŠILE - KALHOTY - OBUV - DOPLŇKY - ŠITÍ NA MÍRU & ZAKÁZKOVÉ KREJČOVSTVÍ
Když chcete dobře vypadat, oblékneme vás. Na jednom místě - rychle - hezky- od hlavy k patě - a v nejlepším poměru KVALITA - CENA - VÝKON. Pro váš úspěch a perfektní vzhled. Módní výběr z toho nejlepšího - pro business i volný čas - na pracovní cesty - na svatbu i do tanečních - k maturitě i na promoci.
výběr prodloužených a nadměrných velikostí.

ZAKÁZKOVÉ KREJČOVSTVÍ bussines, společenské a svatebními šaty, kostýmky na míru, svatební šaty a kostýmky pro nevěstu, družičky i svatební maminky

Zde provádíme i úpravy na míru u všech oděvů zakoupených v salonu Mahdall i jinde.

PÁNSKÁ MÓDA – UNIKÁTNÍ VÝBĚR OBLEKŮ - i pro nekonfekční velikosti v Brně.
Více než 500 módních i klasických obleků evropských značek od 3300 Kč do 15 000 Kč určitě uspokojí každého muže, který hledá nejlepší kombinaci kvality a skvělé ceny.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY A SORTIMENT MÓDY PRO MUŽE – TO VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ.

Nabízíme obleky k maturitě, univerzální a nemačkavé obleky, obleky pro byznys, svatební obleky, společenské obleky a vestičky, nadměrné velikosti obleků a také značkové obleky šité na míru. V salonu Mahdall Brno jsou pro vás připraveny i košile na míru, oděvy pro muže a dress code móda. Naším sortimentem je značková móda od evropských výrobců oděvů a společenské obuvi, jako například kožené boty a obuv, pánské obleky evropských značek, nežehlivé pánské košile, dámské košile, MTM (made to measure) košile, bespoke módní a slim košile na míru. Pánská obuv a boty jsou v cenách 2 – 3 tisíce Kč. U nás se můžete spolehnout na profesionální poradenství a dlouholeté zkušenosti.
Věříme, že pokud jste se na adresu našeho módního salonu dostali přes proklik obleky Brno či košile OLYMP Brno nebo také košile ETERNA Brno, budete s naší nabídkou velmi spokojeni, stejně jako mnoho jiných zákazníků od roku 1991, kdy byla značka MAHDALL založena.
Web:
http://www.mahdall.cz
http://www.svatebniobleceni.cz
Adresa:
Jánská 11/13 (Alfa pasáž, 1. patro)
602 00 Brno-město
Jihomoravský kraj
Mobil:
+420 604 221 222
E-mail:

Pobočky:

Osobní rozvoj Milo MAHDALL − Brno

Kontaktní osoby:

Kateřina Křížková

manažer prodejny

Mobil:
+420 604 221 222

Jana Lenská

E-mail:

Milo Mahdall

E-mail:

Fakturační údaje:

Milo Mahdall

Starobrněnská 286/13
602 00 Brno

IČO: 42582687
DIČ: CZ6201100488

Rok založení: 1991

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: