Sídlo, výdejna e-shopu

Kosmetické centrum SPAGO

Exkluzivní zastoupení kosmetických značek Thalaspa (Francie), Gerards (Itálie) a Süda (Německo). Velkoobchod a maloobchod kosmetiky, široký výběr depilačních a jednorázových produktů. Více než 1000 druhů produktů skladem ve firemní prodejně a e-shopu. Pořádáme certifikované školení na tělové a obličejové SPA procedury a masážní techniky. Organizujeme workshopy pro veřejnost.

Představujeme Vám značky, které na českém trhu zastupujeme:
Gerards italská přírodní kosmetika − krása v souladu s přírodou s vášní pro vědu. Profesionální i domácí balení krémů, zábalů, olejů, sér, rostlinných výtažků a peelingů.
Thalaspa francouzská kosmetika z Bretaně jejíž heslem je − to nejlepší z oceánu. Komplexní péče o tělo pomocí mořských řas (uchovaných procesem mikronizace), mořského bahna a mořských solí. Alginátové masky na obličej, séra s mořským kolagenem, zábaly.
Sueda německá kosmetika zaměřená již 90 let na péči o zdraví a krásu nohou a nehtů. Hojí mykózy, záněty, praskliny, bradavice a další neduhy, které trápí Vaše nohy a nehty.

Nabízíme masáže dle mezinárodní školy Manualistic s vysokou účinností relaxace a stimulace. Masáže jsou relaxační, modelační, uvolňující, lymfatické (kůra více masáží), zeštíhlující a obličejové s účinkem liftingu, zpevnění, omlazení a relaxace. Kosmetické centrum nabízí širokou škálu péče o tělo a obličej. Můžete si vybrat podle Vašeho přání z velké nabídky masáží, zábalů a programů SPA, Thalasoterapie, procedury na hubnutí, zpevnění, celulitidu a relaxaci. V péči o pleť se zaměřujeme na speciální masáže, masky, kompletní programy proti stárnutí, redukci vrásek a lifting obličeje, hojení akné a posílení citlivé pleti s rozšířenými žilkami nebo dalšími potížemi.
Web:
https://www.spago.com/
https://www.facebook.com/spago.cz/
Adresa:
Balbínova 223/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Hlavní město Praha
Telefon:
+420 222 241 700
Mobil:
+420 607 848 148, +420 725 025 777
E-mail:

Fakturační údaje:

SPAGO s.r.o.

Balbínova 223/5
120 00 Praha

IČO: 02883279
DIČ: CZ02883279
Plátce DPH: Ano

Rok založení: 2002

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: