Centrála

HEMANN s.r.o.

Internetový prodej přírodních preparátů, potravinových suplementů a diabetických přípravků bez konzervačních látek.

Pro nás je důležitá vstupní kvalita, šetrné zpracování a výtěžnosti léčivých bylin, firma rozšiřuje neustále sortiment výrobků. Účinná spolupráce našich odborníků s panem MUDr. Václavem Vydrou vedla k hlubším poznatkům o účinnosti výrobků vyráběných z léčivých bylin, majících širokospektrální působení charakteristické pro použité léčivé byliny, tj. pro bylinná tonika (účinnost v souladu s herbáři viz Dr. Mathioli, J. A. Zentrich, Ing. Janča, Mária Treben, Daniel B. Mowrey aj.) a nikoliv výrobou z účelových extraktů, kdy výroba se podstatně zjednodušuje a zlevňuje, avšak s omezeným spektrem účinků.

Naše výrobky:
Bylinná tonika, tablety, elixíry:
  • Anti Alergin / Shií-také, Anti stress, Benedikt lékařský – bylinné tablety, Beneflamus bohemikus, Diamid, Echinacea sirup + vitamin C, Femigard I, Femigard II – HEMOSTOP, Gastro Hemann, GVARANAL – guaraná, Inulín + vitamin C (prebiotikum), MSM pro zdravé klouby, PILOT – schizandra čínská 60 %, Q10 koenzym + ženšen, Revmaboro, Vilcacora.

Přírodní kosmetika:
  • Femigard – intimní gel, kostival gel, mast na opruzeniny, mast na paty, pleťové a tělové mléko, Revmahem, Venahem, vlasová voda, vlasový zábal.

Novinky v naší nabídce:
  • Benedikt lékařský – bylinné tablety, Gastro Hemann, Grep in, MSM pro zdravé klouby, Q10 koenzym + ženšen.

Přehled zdravotních problémů:
  • Z naší nabídky nás můžete kontaktovat při jakémkoliv Vašem problému a my Vám pomůžeme je překonat a přineseme optimální řešení.

Poradna o používání výrobků Heman:
  • V této sekci jsme k dispozici při vašich dotazech o všech výrobcích, které najdete v naší nabídce.

Firemní zpravodaj:
  • Tady najdete veškeré informace týkající se naší činnosti a našich výrobků.

Firma HEMANN, s.r.o., se za dobu své existence stala známou zejména pro vysoké koncentrace bylin ve výrobcích, a tedy i příslušnou účinností vyráběných bylinných tonik.

Pokud nenajdete na našich stránkách odpověď na svůj problém, můžete kontaktovat našeho odborníka pana MUDr. Václava Vydru přes e-mail: poradna@hemann.cz.
Web:
http://www.hemann.cz/
Adresa:
Okružní 1495
739 11 Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant
Moravskoslezský kraj
Fax:
+420 558 679 376
E-mail:

Fakturační údaje:

HEMANN, s.r.o.

Okružní 1495
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

IČO: 61977527
DIČ: CZ61977527
Plátce DPH: Ano

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: