Prodejna

CVETLER s.r.o. - Obchod pod lampou

Nabízíme mobilní telefony, internet, elektronické cigarety, LED svítilny, hodinky, meteostanice, navigace, kamery do auta, fotoaparáty, outdoor oblečení + obuv, obranné pepřové spreje, paralyzéry, obušky, nože, dalekohledy a příslušenství.

Služby operátorů O2, T-MOBILE, VODAFONE, GOMOBIL, OPENCALL, SAZKA MOBIL, BLESKMOBIL, OSKARTA, TESCO MOBILE, STUDENTFONE, U:FON a MOBIL.CZ (dobíjení online, dobíjecí kupóny, aktivace, internet, zrušení smlouvy, přenos čísla k jinému operátorovi, výměna, popř. zmenšení SIM karty).

Servis, poradenská služba a zápůjčky mobilních telefonů.

Prodej a lepení ochranných fólií a tvrzených skel (až 10H).

Obnovení prodeje špičkové elektroniky PIONEER (domácí kina, BR / DVD / CD přehrávače, HiFi stereo, kompaktní mikrosystémy, autorádia, apod.).

Kredit pro platby na internetu (PAYSAFECARD a CASHTICKET).

Sázky a platby přes terminál SAZKA, prodej losů.

TESLA LIGHTING - LED osvětlení pro domácnost i firmu.

FENIX a LED LENSER - vysoce kvalitní a multifunkční svítilny, čelovky a příslušenství určené pro profesionály v armádě, bezpečnostní složky, sportovce, ale i na výpravy do přírody, či v domácnosti.

Meteostanice GARNI, IROX, BALANCE METEO, OREGON SCIENTIFIC a VENTUS.

Profi nářadí FISKARS, BAHCO, KÄRCHER a GERBER - zahradní a stavební nářadí, sekery, pily, nože, multi-tooly, nástroje na zpracování dřeva, domácí potřeby, náhradní díly a další.

Kompletní sortiment výrobníků domácí limonády SODASTREAM, včetně příslušenství (bombičky, sirupy, lahve, čistící tablety a tvořítka na led).

Přírodní italská mýdla LA DISPENSA - FLORINDA.PRODEJNÍ DOBA:

Po - Pá: 8:30 - 12:00 / 13:00 - 17:00
Sobota: 8:30 - 11:00
Neděle: ZAVŘENO
Web:
https://cvetler.cz/
Adresa:
Nádražní 427/10
591 01 Žďár nad Sázavou
Vysočina
Mobil:
+420 607 775 774
E-mail:

Obory činnosti: