Centrála

Barvínek s.r.o. – dobová středověká mobilní krčma

Provozujeme dobové středověké mobilní krčmy, provoz stálé středověké krčmy, nabízíme přepravu a ustájení koní a poníků, vyrábíme sklo, keramiku, kovové výčepní zařízení pro velko- i maloodběratele, zajišťujeme firemní rauty a občerstvení na společenských událostech.

Co Vám nabízíme:

Středověká krčma
  • Můžeme Vás pozvat do středověku, do krčmy plné dobrého jídla a pití, středověké hudby a pradávných zvyků. Tady můžete zapomenout na strasti našeho světa a příjemně posedět, pobavit se, a to v našich krčmách mobilních, navštěvujících rekonstrukce dávných bitev nebo na dobových tržištích po celé naší republice. Věřte, že chutnou krmi, pití a dobrou náladu u nás najdete.

Skanzen Kouřim
  • Nově můžete navštívit hospodu "Na Hrázce" umístěnou v Muzeu lidových staveb v Kouřimi u Kolína. Zde nabízíme domácí staročeskou kuchyni. Je zde možnost uspořádání oslav, jako jsou svatby, narozeniny, svátky, firemní akce, rauty a mnohé další. Kapacita je cca: 60 míst ve stylovém prostředí hospůdky z 18. století a za pěkného počasí dalších 60 míst venku. K Vašim oslavám můžeme zajistit stylovou hudbu i program dle Vašich představ.

Z firemních akcí jsou nejoblíbenější:
  • Hodokvas: jídla a pití co snad ani nesníte a k tomu zábava a dobová hudba.
  • Raut: nikde se firma necítí tak dobře jako na firemním rautu, kde zaměstnavatel své lidi sytí a napájí tím nejlepším čím může.
  • Žoldnérský tábor: na dva dny se pod velením našich velitelů přenesete do středověku a pocítíte, zač je toho loket, třeba při nočním přepadu Vašeho tábora a nebo při tanci s dobovými kráskami.

Rauty
  • Můžeme Vám také nabídnout uspořádání rautu pro Vaši firmu nebo společnost, a to na klíč podle Vašeho přání. Trochu pořád tíhneme, přiznáváme, k onomu středověku, ale to není vůbec podmínkou. Vaše přání je plně respektováno. Na výběr máte klasický raut, jak ho všichni znáte, nebo raut provoněný vůní zabijačky, raut složený ze středověkých pokrmů, a to vše může být doprovázeno středověkou hudbou jemného nebo těžkého kalibru včetně představení mistra kata, galantních šermířů nebo loutkového divadla pro děti. Ani při jídle a konverzaci se nemusíte nudit.

Ustájení koní
  • Máte-li koně, koňské spřežení nebo poníka pro Vašeho potomka, můžeme Vám nabídnout jejich ustájení v našich prostorách statku v Adamově u Čáslavi. Jedná se o celoroční ustájení koní jak v boxech, tak v přírodě. O pohodlí Vašeho miláčka je celoročně dobře postaráno a je vždy připraven Vás nést na projížďce po lesích v širokém okolí. S dopravou Vašich koní můžeme pomoci také.

Sklo, keramika, kov
  • Jste-li podnikatel, majitel pivovaru nebo hostinský, měl byste vědět, že firma Barvínek se zabývá výrobou jak keramických, skleněných, tak i kovových výčepních zařízení nejen pro ty největší odběratele v naší zemi, ale i pro menší firmy nebo i pro jednotlivce. Dokážeme vyrobit a dodat užitné výrobky ze skla, keramiky jak dobové, tak i moderní, podle Vašich návrhů nebo podle našeho katalogu. Stačí se rozhodnou a vybrat.

Dobová krčma
  • Každý rok vyjíždíme s našimi dobovými krčmami na rekonstrukce historických bitev po celé republice, abychom Vám zpříjemnili zážitek z dobové akce naším dobovým jídlem a pitím. Klobásy, steaky, pivo, medovina spoustu dalších kulinářských dobrot provoní bojiště naplněné střelným prachem a dodá Vašemu zážitku ten pravý punc.
Web:
http://www.senkbarvinek.cz/
Adresa:
286 01 Adamov 49
Středočeský kraj
Mobil:
+420 733 760 111
E-mail:

Kontaktní osoby:

Marie Stýblová

jednatelka

Mobil:
+420 733 760 111
E-mail:

Alena Stibůrková

jednatelka

Reference:

http://historika.cz/?doc=odkazy

Fakturační údaje:

Barvínek s.r.o.

286 01 Adamov 49

IČO: 27065987
DIČ: CZ27065987
Plátce DPH: Ano

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: